reklama

Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymo būdai ir kaina

1. Vilniaus m. pristatymas nemokamas perkant prekių už 40,00 EUR ir daugiau. Netaikoma Vilniaus miesto rajonuose Grigiškes, Lentvaris, Riešė ir pan.. Šiuo atveju už prekes galima sumokėti prekių pristatymo metu.
2. Kiti miestai ir vietovės - Lietuvos paštu, registruotu siuntiniu. Tokio pristatymo kaina - 2,00 EUR.  Prekės į Kuršių neriją ir Neringą –  15,00 EUR.
3. Jūsų pageidavimu prekes galime pristatyti į Jūsų pasirinktą Omniva arba LP Express paštomatą. Tokio pristatymo kaina - 3,00 EUR. Perkant prekių už 40,00 EUR ir daugiau - pristatymas į Omnivą arba LP Express paštomatą nemokamas. 

4. Pristatymas į Jūsų miesto autobusų stotį. Tokio pristatymo kaina - 4,00 EUR. Užsakymą gausite per 1-2 d. po išsiuntimo. Atsiimant siuntą reikia turėti asmens dokumentą.  Dėmesio, 2 kalendorines dienas siunta autobusų stotyje saugoma nemokamai, už kiekvieną sekančią dieną imamas saugojimo mokestis.

 

5. Pristatymas kurjeriu Jūsų nurodytu adresu Vilniaus mieste - 5,00 EUR; kituose LR miestuose - 7 EUR. 


6. Pristatymas į užsienį registruotu siuntiniu Lietuvos paštu vykdomas pagal tuo metu galiojančius Lietuvos pašto tarifus.

Galimi kiti pristatymo būdai į užsienį su Kliento pasiūlytais vežėjais (derinama atskirai tel.:+370 670 47709 ir/ar el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.). 

 

7. Pristatymas į Latviją į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą - bet koks kiekis - 7,00 EUR.

 

8. Pristatymas į Estiją į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą - bet koks kiekis -  8,00 EUR.

 

 

 

Pristatymo terminai

1. Vilniaus m. prekės pristatomos per 1-5 darbo dienas, prekės pagal atskirą užsakymą - per 1-5 darbo dienas po pagaminimo.
2. Į kitus Lietuvos miestus ir vietoves per 4-6 darbo dienas, prekės pagal atskirą užsakymą - per 4-6 darbo dienas po pagaminimo.


3. Pristatymas į užsienį Lietuvos paštu per 10-20 darbo dienų, priklausomai nuo gavėjo šalies.

 

4. Pristatymas į Latviją į Omniva paštomatą per 3 darbo dienas.

 

5. Pristatymas į Estiją į Omnivą paštomatą per 4 darbo dienas.


Už prekes mokant bankiniu pavedimu, pristatymo terminas skaičiuojamas nuo apmokėjimo už prekes dienos.

 

Apmokėjimas už prekes

 

Patvirtinus užsakymą, jis rezervuojamas 2 (dviems) darbo dienоms; užsakymai į užsienį rezervuojami 5 (penkioms) darbo dienoms.  Per šį laiką Pirkėjas turi apmokėti savo užsakytas prekes, visą apmokėjimui reikalingą informaciją išsiusime Pirkėjui jo nurodytu el. paštu. Neapmokėjus užsakymo, jis po 2 darbo dienų (užsakymai į užsienį – po 5 (penkių) darbo dienų) anuliuojamas. Užsakymą anuliavus, norėdamas pirkti, Pirkėjas turi prekes užsakyti iš naujo.
Užsakymai Vilniaus m. gali būti apmokėti prekių pristatymo metu kurjeriui grynais pinigais. Tokiu atveju reikia turėti tikslią užsakyme nurodytą pinigų sumą (be grąžos).

 

Kilus neaiškumams dėl prekių pristatymo ir kitais atvejais prašome kreiptis el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir/ar telefonu +370 670 47709.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">

Susisiekime

 

mkojines@gmail.com 

(visą parą)

 

Tel. Nr. +370 670 47709

(I-V: 17:00 - 21:00 val.)

Krepšelis

 x 
Prekių krepšelis tuščias

Keisti valiutą


Prekių filtras

Filtras

Viso prekių: 122

Atsiliepimai

 • Asta
  Dėkoju už labai operatyvų užsakymo įvykdymą. Tikrai pasinaudosiu Jūsų paslaugomis ir kitą kartą ...

  Skaityti daugiau..

   
 • Evelina1
  Kojinės labai kruopščiai supakuotos, kokybiškos, įvairių dydžių (dažniausiai nerandu reikiamų, o pas ...

  Skaityti daugiau..

   
 • Monika
  Tos kojinės su vėliava bus nuostabi dovana vyrui patriotui. Greitas pristatymas! Esu labai ...

  Skaityti daugiau..

   
 • Aleksas
  Ačiū, viskas tiesiog puiku!

  Skaityti daugiau..